xuc
xuc
xuc
xuc
xuc

produkt

Prezanton teknologjinë e përparuar ndërkombëtare të prodhimit dhe lëndët e para me cilësi të lartë për produktet qeramike.

 • Produkte të veçanta
 • Arritje të reja

projektet tona

Teknologji e avancuar ndërkombëtare e prodhimit dhe cilësi e lartë

 • EFFICACY

  EFIKASITETI

  Risi e procesit profesional për t'i shtuar vlerën produkteve tuaja më pas biznesit tuaj dhe ofertës suaj si më superiore në krahasim me konkurrentët tuaj.

 • SAFETY

  SIGURIA

  Gjurmueshmëria e garantuar e produktit përmes çertifikimeve rigoroze (GMP, ISO, FAMI-QS..) Menaxhimi i teknologjisë së lartë dhe efektiv garantojnë cilësinë më të lartë të produkteve

 • CHOOSE US

  NA ZGJIDHNI

  Zgjedhja për kafshën tuaj! Ne kemi bashkëpunim të mirë me shumë kompani ushqimore dhe ferma, kështu që dimë të zhvillojmë produktet më të përshtatshme karotenoide për kafshët tuaja.
  Zgjedhja për suksesin tuaj! Ekspertët tanë ofrojnë mbështetje teknike në dispozicionin tuaj në çdo kohë dhe një ekip të përgjegjshëm dhe fleksibël për t'ju mbështetur në "krijimin e ndryshimit tuaj" për t'ju ndihmuar të fitoni tregun.

rreth nesh
about

Hangzhou Spring Biotechnology Co., Ltd. është një ndërmarrje e re profesionale e teknologjisë së lartë, në pronësi të plotë të Grupit ZMC (GRUPI ZHEJIANG MEDICINE HOLDING). Për strategjinë e zhvillimit në industrinë e ushqimit të kafshëve dhe ushqimit të njerëzve, Spring Biotech ka regjistruar kapital një milion RMB dhe posedon dy bazë prodhimi, dy degë tërësisht në pronësi jashtë shtetit.

shikoni më shumë

Lini Mesazhin Tuaj